укр

Засновники

Баранський Віктор Сергійович

Бізнесмен, меценат, засновник Благодійного фонду, депутат Одеської обласної ради.

Корінний одесит. Виріс, навчався, домігся успіху  в рідній Одесі. Закінчив гімназію №1 ім. А. П. Бистріной, отримав диплом Одеського національного морського університету за спеціальністю «Транспортні системи». Справу свого життя вибрав за прикладом діда і батька. Вже з 2-го курсу університету почав працювати в порту. Пройшов серйозний трудовий шлях - від агента в порту і оператора судів до керівника великого багатопрофільного підприємства. Отримані знання, накопичений досвід, підприємницький талант і бездоганне володіння англійською мовою допомогли Віктору Баранському відкрити і розвивати нові напрямки у вантажоперевезеннях, а потім - створити власний успішний бізнес. Основні напрямки діяльності - перевезення, логістика, сервіс.

Бізнесмен Віктор Баранський забезпечує роботою і стабільною зарплатою близько 1 000 працівників, з яких 750 - моряки. Вони отримують високі зарплати і можуть достойно забезпечувати свої родини.

Родина Віктора Баранського живе в Одесі: кохана дружина Галина, син і дочка. Своїм дітям Віктор прищеплює любов до навчання та здорового способу життя, разом з ними займається спортом.

Домігшись успіху в бізнесі, Віктор Баранський створив Благодійний фонд, який надає допомогу тим, кому найважче зараз: малозабезпеченим сімям з маленькими дітьми, одиноким матерям, сімям, де виховуються діти з обмеженими можливостями, пенсіонерів і ветеранів. В роботі Фонду беруть активну участь небайдужі, успішні ділові люди Одеси. Їх спільні зусилля допомагають вирішувати важливі соціальні завдання і покращувати життя одеситів. У 2015 році земляки обрали Віктора Сергійовича Баранського депутатом Одеської обласної ради. Повноваження народного обранця він використовує для допомоги людям та розвитку міста та області. Більш докладно про діяльність Віктора Баранського як депутата Одеської обласної ради дивіться на офіційному сайті політика за адресою baransky.com.ua

Саутьонков Віталій Миколайович - одесит, народився 9 вересня 1981 року в родині будівельника і вчительки початкових класів.

В роду у Саутьонкова є сторінки про купців і дворяни. Його прадіди воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни. До речі, у воєнні роки народився дядько мами Віталія, відомий всьому світу радянський естрадний співак, тенор Валерій Ободзинський ("Ці очі навпроти", "Східна пісня"). У будинку родини Саутьонков ых завжди звучала музика – як популярні, так і класичні твори. У числі улюблених композиторів Віталія – норвежець Едвард Гріг, з його безсмертним твором "У печері гірського короля". Брак часу на відвідування опери та філармонії Віталію сьогодні заповнює радіо "Гармонія світу" – на цю хвилю налаштований приймач в його автомобілі.

Дитинство Віталія Саутьонкова пройшло в скромній комунальній квартирі. Його батько працював дуже багато і робив все для того, щоб дати гідну освіту синові.

Навчався в спеціалізованій школі №121 з посиленим вивченням англійської. В школі у Віталія завжди вдавалися твори, він навіть мріяв стати письменником. Не дивно, що першим улюбленим предметом була література, а другим – історія. З дитинства любив активні види спорту. Дворові футбольні матчі в роки юності переросли в серйозне захоплення спортом – Віталій став кандидатом у майстри спорту з регбі.

У Віталія Саутьонкова три вищих освіти, всі три отримані в одеських ВНЗ. Він закінчив економіко-правовий факультет Одеського Національного університету ім. І. в. Мечникова і отримав диплом за спеціальністю "Правознавство". На цьому ж факультеті в період з 2000 по 2005 роки була освоєна і друга спеціальність – менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

Відучившись з 2009 року по 2012 в Одеському Національному морському університеті, Саутьонков отримав свій третій диплом за спеціальністю "Організація перевезень і управління на морському транспорті".

У 2014 році навчався за програмою ICS (Institute of Chartered Shipbrokers), Shipping Business (морські транспортні перевезення).

Отримані знання і навички дозволили стати затребуваним фахівцем у морських перевезеннях. Віталій Саутьонков вже з 2006 року очолював одеську філію ТОВ "У. О. Д. К."

Потім рік (01.2009 - 01.2010) пропрацював першим заступником директора ДП "УстьДунайМорПуть", р. Ізмаїл Одеської області. З лютого 2010 року по травень 2010 року – заступник начальника порту з економіки ДП "Скадовський морський торговельний порт", р. Скадовськ, Херсонської області. Зі Скадовська його запросили працювати в Євпаторії – першим заступником начальника порту ДП "Євпаторійський морський торговельний порт", р. Євпаторія АР Крим. На цій посаді він пробув до вересня 2011, потім його призначили на посаду заступника начальника порту з економіки ДП "Севастопольський морський торговельний порт".

У червні 2015 року в житті Віталія Саутьонкова відбулася найважливіша подія – народився син Андрій! Весь свій вільний час він присвячує родині – дружині та синові. Одне з улюблених місць прогулянок всієї родини – меморіал "411 батарея берегової артилерії".

Саме народження сина і змусило Віталія Саутьонкова звернути увагу з точки зору батька на проблеми дітей в інших родинах. Недостатній рівень медичного обслуговування, обмежені можливості в одержанні освіти, катастрофічна бідність в окремих родинах підштовхнули його до активної громадської діяльності: Саутьонков утворює благодійний фонд, головне завдання якого – турбота про дітей.

Активна життєва позиції, прагнення допомогти ближнім, а також бездіяльність влади і катастрофічне погіршення якості життя городян і стали тими причинами, за яких Віталій Саутьонков прийшов у політику.

На місцевих виборах 2014 року балотувався до Одеської обласної ради. З великим відривом переміг на мажоритарному окрузі в Комінтернівському районі.

Свій досвід управління великими підприємствами з готовністю застосовує на благо жителів Одещини і України в цілому. На даний момент - член постійної комісії облради з питань транспорту, звязку та морегосподарського комплексу. Член фракції "Опозиційний блок".

Більш докладно про діяльність Віталія Саутьонкова як депутата Одеської обласної ради дивіться на офіційному сайті політика за адресою sautyonkov.od.ua